Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wrzosy - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą, ul. Grota-Roweckiego

Piotrków Trybunalski(Wrzosy + 21 km)

2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:851 m²

Nieruchomość położona w śródmieściu Piotrkowa Trybunalskiego w narożniku ulic pow i Grota-Roweckiego w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego (komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gorzelnia

Gorzelnia(Wrzosy + 23 km)

389 000 zł85 m² 4 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący do remontu o powierzchni użytkowej 85 m2 znajdujący się w miejscowości Gorzelnia w Gminie Blachownia w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Czernichów(Wrzosy + 9 km)

1 350 000 zł151,90 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom 138 m na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Longinówka(Wrzosy + 21 km)

1 150 000 zł164,45 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Do sprzedaży kilkuletni dom w miejscowości Longinówka. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z Agentem Biura wgn. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Podule

Podule(Wrzosy + 11 km)

1 280 000 zł347 m² 3 688,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sielski dom z ogrodem zaledwie 15 minut od centrum miasta Zduńskiej Woli od Widawy 8 km oraz 20 km od Łasu. Nieruchomość znajduję się w miejscowości Podule gmina Sędziejowice powiat łask.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wola Duchacka,Kraków(Wrzosy + 24 km)

1 795 000 zł152,50 m² 11 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Ładny, zadbany dom W bardzo dobrej lokalizacji lokalizacja Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Betonowa

Nowa Huta,Kraków(Wrzosy + 24 km)

1 899 000 zł150 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jedyny taki Dom - Twoje Unikalne Miejsce ul. Betonowa Kraków, nowa Huta tylko U nas! oferta na wyłączność. Okolica, która nastraja do wypoczynku. Dom, który to w pełni umożliwia. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mników

Mników(Wrzosy + 8 km)

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowym- 4 etapem, sprzedaży domów na osiedlu Mników Zielona Dolina. Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży domu B, na działce 1680/212 o powierzchni 1020m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Strobin

Strobin(Wrzosy + 18 km)

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:588 m²

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym, który można przekształcić na dom mieszkalny. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Łagiewniki,Kraków(Wrzosy + 24 km)

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - stabilny dochód Oferujemy na sprzedaż dom inwestycyjny na działce o powierzchni 315 m , idealny pod wynajem długoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrzosy

Wrzosy,kujawsko-pomorskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom wolno stojący na Wrzosach. Zbudowany jako dwurodzinny. W pokojach na podłodze gładzie, na podłogach panele. W kuchni nowa zabudowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij